Het is nu nog zomervakantie, maar op zaterdag 3 oktober start het nieuwe zwemseizoen van de Blauwe Vogel ’74 weer. De verbouwing van Merwestein is bijna klaar, dus we kunnen straks gaan zwemmen in het nieuwe zwembad! De ingang en de kleedruimtes zijn dus ergens anders dan in het vorige seizoen. Ook zwemmen we nu weer in het golfslagbad en het wedstrijdbad. En let goed op, want ook de tijden zijn veranderd!
Tijden
Het nieuwe seizoen start op zaterdag 3 oktober. Onze nieuwe zwemtijden zijn:
- Van 9:30 tot 12:00 in het golfslagbad
- Van 10:45 tot 12:00 in het wedstrijdbad
We zwemmen dus weer in de ochtend, zoals we ook al deden voordat de verbouwing van Merwestein begon.
Op zaterdag 3 oktober zijn er nog geen zwemlessen, maar alleen vrij zwemmen. Dat doen we zodat alle kinderen, ouders, verzorgers en vrijwilligers even kunnen wennen aan het nieuwe zwembad. We zorgen dat er genoeg spelmateriaal is.
Vanaf zaterdag 10 oktober zullen we weer starten met zwemlessen. Jullie krijgen nog informatie over de tijden van de lessen.
Contributies
De contributies voor het seizoen 2026-2026 zijn:
– 1e deelnemer: € 75,– per seizoen (voor het eerste kind)
– Elke volgende € 60,–
– Zwemles, duiken of snorkelen: € 125,– per seizoen
– Meezwemmende ouder/verzorger: geen contributie
Deelnemers of ouders/verzorgers met een U-Pas of een Nieuwegein-stadspas kunnen hier ook gebruik van maken om de contributie van de Blauwe Vogel te betalen.
We hebben nog steeds een lange wachtlijst voor zwemlessen. Bij de Blauwe Vogel ’74 is altijd ruimte voor ouders/verzorgers en kinderen die samen vrij willen zwemmen. Daar is nooit een wachtlijst voor.
Wil je ons helpen?
Samen met de vrijwilligers van de Blauwe Vogel ’74 heeft het bestuur ook dit jaar teruggekeken op het afgelopen seizoen. Het was een heel gezellig seizoen! We hebben gemerkt dat we veel plezier hebben gehad met elkaar.
Dat gaan we dit jaar vasthouden. Maar dat kan alleen als we het met elkaar blijven doen. En daar zijn ook vrijwilligers voor nodig.
Als je als ouder/verzorger graag een paar zaterdagen per seizoen zou willen helpen, is dat natuurlijk heel fijn! Ook als je (nog) niet weet hoe je zou kunnen helpen. Vraag vooral een van de vrijwilligers om meer informatie.
We zien iedereen graag vanaf zaterdag 3 oktober om 9:30!